Dodaj stronę do Zarabianie w internecie

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Temat strony: Dodawane strony musza być związane z tematem "zarabianie w internecie", dodaję przeważnie blogi o zarabianiu lub bezpośrenido strony programów partnerskich
 8. Na dodanej stronie obowiązkowo musi być zamieszczony link lub button do Toplisty - przynajmniej na stronie głównej.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w dowolnym dniu i dowolnej godzinie.
 10. Z administratorem mozna się skontaktować, można mu wysłac informacje o programach partnerskich: toppp(malpa)krei.pl, gg: 5795558, tlen: precelik, tel: 501606941
 11. Administrator zobowiązuje się nie umieszczać na stronie toplisty linków, banerów zawierających "id partnerskie", by nie podbierać klientów :) Lista docelowo ma być utrzymywana ze sprzedaży miejsca reklamowego (bez ID partnerskiego).
 12. Administrator kieruje się subkiektywną oceną podczas akceptacji stron.
 13. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania stron bez podaniawania przyczyny oraz bez jakichkolwiek wyjasnień, jedynym wyjaśnieniem są urojenia powstające w głowie administratora.
 14. Opis strony musi mieć od 200 do 255 znaków!!! - Bardzo ważne
 15. Admin oprócz tego, że dba o to by strona była ładna będzie się starał ją także pozycjonować pisząc o niej to tu to tam - dlatego taki regulamin, no ale mam nadzieję zapewni to liście odpowiedni poziom.
 16. W razie gdyby ktoś banerek z Feedburnera a formularz mu odrzucał, proszę go przesłać mailem toppp@krei.pl
 17. Jeżeli buttonik przygotowany przeze mnie Ci sie nie podoba zastosuj podejście kreatywne - zrób swój zamiast narzekać, albo umieść link tekstowy. Pamiętaj jednak im więcej osób pokierujesz na listę tym Twoja strona będzie wyżej.
 18. Dodawane strona musi mieć PR >=1 - dodaję tylko sprawdzone strony, które już trochę o siebie zadbały (na wypadek uzasadnionej prośby robię wyjątki)
 19. Strony z których nie było wejsci od 30 dni nie są wyswietlane
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane